Zmajevi obilježili meč Superlige: Višća igrač utakmice, Hodžić strijelac, Hajradinović asistent!

Veoma uzbudljiv susret u sklopu 15. kola Superlige Turske odigrali su Basaksehir i Kasimpasa.

U ovoj utakmici nastupila su tri reprezentativca BiH – i sva trojica dala određeni pečat današnjem meču.

Poveo je aktuelni prvak preko Nacera Chadlija u 27. minuti nakon sjajnog prodora i asistencije Edina Višće. Na poluvrijeme ekipe ipak odlaze sa neriješenim rezultatom, s obzirom da je izjednačio Yusuf Erdogan.

Do preokreta Kasimapasa dolazi šest minuta prije kraja – pogađa Armin Hodžić na asistenciju Harisa Hajradinovića.

Međutim, to nije sve jer je Edin Višća imao druge planove. Zmaj u sudijskoj nadoknadi postavlja konačnih 2:2! Kakva utakmica.