Za koga se igra fudbal? Užasna posjeta u 24. kolu WWin lige BiH

Podijeli članak:

jajce-online_Za koga se igra fudbal? Užasna posjeta u 24. kolu WWin lige BiH

Najviše gledalaca okupilo se u Mostaru da gleda derbi Zrinjskog i Borca, 3000. S obzirom na to da je riječ o utakmici koja je odlučivala možda i o tituli, riječ je o prilično slaboj posjeti.

Ipak, i takva veća je prilično od ostatka stadiona. Poslije Mostara, najviše gledalaca se okupilo u Konjicu gdje je Igman dočekao Željezničara, a utakmicu je pratilo 1600 gledalaca.

Meč Radnika i Širokog Brijega pratilo je 900 ljudi, a Slobode i Veleža tek 500.

Najslabije posjete bile su u Posušju gdje je gostovala Sloga 400, te u Gabeli gdje je GOŠK ugostio Sarajevo, a taj meč pratilo je svega 250 gledalaca.

Ukupno je na šest utakmica bilo prisutno 6650 gledalaca.

Podijeli članak:

Drugi su čitali

Pročitajte još članaka

U martu 2016. godine u Olovu dogodio se jedan od najstrašnijih i najbrutalnijih zločina...

Jedan državljanin Bosne i Hercegovine primao je 1.250 eura minimalne socijalne pomoći mjesečno, dok...

Nakon što su nogometaši Slobode napustili teren u meču protiv Posušja nezadovoljni suđenjem arbitra...

Više od dva miliona konvertibilnih maraka prošle godine isplaćeno je iz budžeta Republike Srpske za stranku SNSD,...

Festival duhovne poezije i muzike “Plivske omahe” i ove će godine od 5. do...

Njegovo Preosveštenstvo episkop bihaćko-petrovački i rmanjski, Sergije, juče je osveštao Hram Svetog kneza Lazara...