(VIDEO) Miroslav Stevanović sjajnim golom u finišu spasio Servette poraza od Lugana

Fudbaleri Servettea remizirali su rezultatom 1:1 sa Luganom, a prelijep gol za bod svog tima postigao je bosanskohercegovački reprezentativac, Miroslav Stevanović.

Prvo poluvrijeme utakmice nije bilo toliko zanimljivo, a igralo se većinom na sredini terena, bez inicijativa nekog od timova.

U 66. minuti Oliver Custodio je doveo goste u vodstvo i tada je krenula apsolutna ofanziva Servettea.

Domaći nisu imali rješenje, a onda je u 85. minuti Stevanović jednu ‘ničiju’ loptu dočekao na desnu stranu, grudima se namjestio i lijepo volej udarcem pogodio mrežu za podjelu bodova.