U snježnim uslovima: Stevanović pogodio u pobjedi Servettea, debitovala bivša zvijezda Arsenala

Miroslav Stevanović, bosanskohercegovački krilni fudbaler, postigao je pogodak u pobjedi Servettea protiv Vaduza u utakmici sedmog kola švicarske Super lige (0:2).

Stevanović je u 27. minuti na asistenciju Schalka krenuo na gol Vaduza i plasirao loptu u mrežu domaćih za vodstvo Servettea od 0:1 u večerašnjoj utakmici koja se igrala u snježnim uslovima.

Gosti su kreirali dosta više šansi u drugom poluvremenu, a jednu su iskoristili. Poslije četiri minute igre Kyei je udvostručio prednost gostiju, a taj rezultat ostao je do kraja utakmice.

Na večerašnjoj utakmici za Servette je debitovao i Gael Clichy, nekadašnja zvijezda Arsenala, a iz igre je izašao u 86. minuti.

Ovo je bio prvi ovosezonski gol za 30-godišnjeg bh. fudbalera u Super ligi Švicarske.