Sjajno prvo poluvrijeme u Mostaru: Lučić postigao prvijenac, fantastičnim golom uzvratio Govedarica

Odličan meč gledamo u Mostaru između Zrinjskog i Tuzla Cityja, a nakon prvih 45 minuta je neriješeno 1:1.

Zrinjski je na samom startu krenuo nešto odlučnije, prvi izveo korner, a potom zaprijetio preko Juranovića u 7. minuti kada on šutira glavom pored gola.

Međutim, brzo Tuzla City preuzima inicijativu i to kruniše već u 16. minuti. Tada Badji predivno petom odlaže loptu na stranu za Luku Lučića, on dolazi sam pred Varvodića i matira ga za 0:1.

Bio je to prvijenac Lučića u dresu Tuzla Cityja, u koji je stigao zimus iz Posušja, a nije ga proslavio jer mu je Zrinjski bivši klub.

Do poravnanja Zrinjski stiže u 40. minuti kada Miljan Govedarica postiže fantastičan gol za 1:1.

Sve u svemu, odlično poluvrijeme je iza nas, a nadamo se da će tako ove dvije ekipe nastaviti i u drugom dijelu.