Saradnja sa produkcijom WS Music: Toni Krtina ima hit, kome je posvetio prvu pjesmu

Podijeli članak:

Sve je više mladih pjevača iz Hrvatske koji karijeru žele graditi u narodnoj muzici.

Jedan od njih je 22-godišnji Toni Krtina, koji ima veliku podršku WS Music, bosansko-balkanske produkcije sa sjedištem u Austriji, a na čijem čelu je iskusni muzičar Kenan Fejzić Ćina.

– Moji korijeni su iz Bosne. Otac mi je iz Dervente, a majka iz Tešnja, ali živim u Zagrebu, gdje studiram. Kao dječak, već sa sedam godina, sam počeo pokazivati ljubav prema muzici, a ozbiljnije sam se za nju počeo zanimati kada sam imao 14 godina – kaže Toni Krtina.

Mladi pjevač danas je objavio spot za pjesmu “Proklela me žena ta”.

– Tim koji stoji iza ovog projekta su vrhunski profesionalci koji tačno znaju šta rade, a to je WS Music, Invenio films za video i gost gospodin Bane Vasić, inače saradnik WS Music. Ovo nam je prva saradnja, ali, naravno, ne i posljednja. WS Music je najbolja produkcija i drago mi je da sam njen dio – nastavlja Toni.

Spot je sniman u Bijeljini, a, pored Tonija, u njemu se pojavljuju Andreja i Mateo koji su ovu priču sjajno donijeli i odradili vrhunski svoj posao.

– Nadam se da će se pjesma i spot svidjeti publici i da će mi to dati dodatni vjetar u leđa. Početkom sljedeće godine pripremamo još jedan projekat, ali o tome više ću otkriti kada dođe vrijeme – kaže na kraju Krtina.

 

 

 

Podijeli članak:

Drugi su čitali

Pročitajte još članaka

Nakon dugogodišnje krize ni najveći optimisti nisu očekivali ovakav završetak kvalifikacija.

Rijeka Amazon je dugačka 7.000 kilometara, ima gotovo 10 hiljada pritoka, te više vode...

Dok građani napuštaju zemlju, sela i škole ostaju puste. Demografski problemi u Bosni i...

Naš reper Pireli (Damir Delić), koji živi i radi u Beču, redovno sa tribina...

Broj zaposlenih u FBiH pao na 547.520. Analiza pokazuje gubitak preko 11.000 radnih mjesta...

Put do potpisivanja Dejtonskog mirovnog sporazuma 21. novembra 1995. je bio mukotrpan. Mirovni pregovori...