Samo City i Monaco u boljoj formi: Lazio golom Immobilea savladao Cagliari, igrao i Lulić

Lazio je nastavio sjajnu formu, a večeras je u utakmici 21. kola italijanske Serije A savladao Cagliari sa minimalnih 1:0, a priliku za igru ponovo je dobio Senad

Cagliari u prvom poluvremenu nije nijednom zaprijetio, dok je Lazio kreirao nekoliko šansi. Ciro Immobile je u 61. minuti donio vodstvo rimskom klubu.

Gosti su do kraja utakmice imali nekoliko šansi, međutim nisu uspjeli doći barem do boda. U 64. minuti priliku za igru dobio je Lulić, koji se nedavno oporavio od povrede.

Lazio je tako došao do 19 boda u Seriji A u 2021. godini, a što se tiče pet najjačih evropskih liga u boljoj formi su samo Manchester City (24 osvojena boda u prvenstvu) i Monaco (21).