Salzburg porazio Barcelonu, Pjanić jedan od rijetkih igrača koji nije dobio šansu za igru

Barcelona je večeras u prijateljskom meču gostovala austrijskom Red Bull Salzburgu, te je poražena sa 2:1.

Salzburg je poveo u 43. minuti meča golom Sučića, a u drugom poluvremenu su uslijedile brojne izmjene nakon kojih Barca dolazi do poravnanja.

Igrao se 83. minut kada Martin Braithwaite postiže gol za 1:1, ali Salzburg uspijeva uzvratiti, te u samom finišu stiže do pobjede.

Za slavlje Salzburga pogodio je Aaronson u posljednjoj minuti susreta, kada je postavio konačnih 2:1.

Samo četiri igrača Barce večeras nisu dobila šansu za igru, a među njima je i naš Miralem Pjanić, koji je ovaj pripremni meč odgledao s klupe skupa sa golmanima Penom i Tenasom, te Gerardom Piqueom.

Također, trener Salzburga je priliku dao svim igračima osim golmanu Walkeu…

Podsjetimo, ovih dana se vode pregovori u vezi s Pjanićevim povratkom u Juventus, te se očekuje da se taj transfer realizira.