Rahmanoviću minuta bila dovoljna da asistira za bod Konyaspora protiv Ankaragucua

Konyaspor je remizirao sa Ankaragucuom na svom terenu rezultatom 1:1, a kod pogotka domaćih asistenciju je upisao Amar Rahmanović.

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, a u 65. minuti gosti su prvi došli do prednosti kada je pogodio Aliou Badji.

Rahmanović je u 76. minuti poslao sjajnu loptu za Levana Shengeliju na desnoj strani, a Gruzijac je pogodio za 1:1, što se na kraju ispostavilo i kao konačan rezultat.

Od prve minute za Konyaspor su nastupili Ibrahim Šehić, Amir Hadžiahmetović i Deni Milošević, kojeg je u 75. minutu zamijenio Rahmanović, tačnije minutu nego je upisao asistenciju.

Asistenciju Rahmanovića možete pogledati OVDJE.