Poznat račun za uplate iz BiH da se tijelo Daria Peraka preveze do Jajca

Podijeli članak:

U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u Austriji sa petka na subotu poginuo je Dario Perak (19) iz Jajca, piše Jajce Online.

Na društvenim mrežama je pokrenuta akcija da se roditeljima tragično stradalog mladića pomogne pri prikupljanju novca kako bi tijelo iz Austrije mogli prevesti u Jajce i tu obaviti sahranu.

Osim uplate na PayPal, ona se može izvršiti i na račun od Dariovog oca Anđelka i to na broj: 4500 6577 000 koji je otvoren u UniCredit banci u Jajcu. Svrha uplate: Za prijevoz tijela i sahranu Daria Peraka.

Podsjećamo,  na S35 u subotu dogodila se saobraćajna nesreća sa smrtnim ishodom. 19-godišnji Jajčanin Dario Perak udario je automobilom u portal tunela Kirchdorf. Muškarac je preminuo na licu mjesta, a nesreća se dogodila oko 1.15 sati.

Perak, koji je iz okruga Bruck-Mürzzuschlag dolazio vozilom iz pravca Graza, iz još nerazjašnjenih razloga, udario je u konstrukciju portala tunela.

Službe hitne pomoći iz sastava Vatrogasne brigade, spasilačke službe, ASFINAG-a i policije uspjeli su iz vozila izvući tijelo muškarca koji je, nažalost na licu mjesta preminuo.

 

 

(Jajce Online)

Podijeli članak:

Drugi su čitali

Pročitajte još članaka

Ako niste sigurni da li smijete da podijelite neku informaciju ili ne, vodite se...

​Ako ovo ljeto planirate da putujete u Grčku imajte na umu da su na...

Tužna srca javljamo da nas je napustila Borka Vođević. Našoj sugrađanki neka je vječni...

Dok brojni roditelji i staratelji u Bosni i Hercegovini pohrle u općinske prostorije kako...

Uvoz električne energije u Bosnu i Hercegovinu je za godinu dana skočio za skoro...

Miami je oduvijek bio američka kapija prema Latinskoj Americi, ali sve češće postaje i...