Pogodak vrijedan boda: Riad Bajić tri minute prije kraja utakmice zatresao mrežu Venezije

Ascoli je remizirao s Venezijom u susretu 28. kola Serije B, a strijelac pogotka vrijednog jednog boda bio je naš Riad Bajić.

Gosti su vodili pogotkom Fiordilina u 48. minuti, a od 59. igrali i s igračem više jer je isključen Brsoco kod Ascolija.

Bajić je ušao u igru u 65. minuti, a pogodak za konačnih 1:1 postigao tri minute prije kraja, nakon što se našao na pravom mjestu u petercu Venezije. Pogodak pogledajte OVDJE:

To je ujedno sedmi gol bh. napadača ove sezone u Seriji B. Njegov Ascoli trenutno se nalazi na 18. mjestu tabele s 24 boda, Venezia je peta s 46.