Okupljanje Fudbalske reprezentacije BiH na Ilidži

Podijeli članak:

Fudbaleri Bosne i Hercegovine danas će se okupiti na Ilidži, gdje kreću pripreme za posljednji prozor kvalifikacija za EURO 2024.

Izabranici Save Miloševića će trenirati u Sarajevu danas i sutra, a u srijedu će čarter letom otputovato za Luksemburg gdje igraju u četvrtak 16. novembra predzadnji meč kvalifikacija.

U petak se vraćaju u glavni grad Bosne i Hercegovine, a priprema nastavljaju u Zenici. Press konferencije uoči meča protiv Slovačke zakazana je u subotu, a u nedjelju 19.11. 2023. Zmajevi zatvaraju kvalifikacije duelom sa Slovacima na Bilinom polju.

Slovačka je u najboljoj poziciji da zajedno sa Portugalcima izbori plasman naredne godine u Njemačku na šampionat Evrope.

Portugalci su prvi u grupi J sa maksimalnim učinkom u 8 mečeva i 24 boda i bez primljenog gola i 32 postignuta. Slijedi Slovačka na drugom sa 16, Luksemburg ima pet manje na trećem mjestu.

Island je poziciji broj četiri uz 10 osvojenih bodova, BiH ima jedan manje na petom mjestu, a Lihtenštajn je posljednji bez bodova.

Podijeli članak:

Drugi su čitali

Pročitajte još članaka

Iz Instituta za jezik Univerziteta u Sarajevu podijelili su duboko saosjećanje nakon vijesti o...

Krađa sapuna i olovaka iz hotela djeluje bezazleno za brojne goste, međutim, neki od...

Ryanair je prošle sedmice najavio uvođenje letova za Sarajevo iz pet evropskih gradova počevši...

U subotu, 9. prosinca, restoran Gastro Globus u Zagrebu bit će poprište svečane donatorske...

Konkretni koraci prema suspenziji izgradnje hidroelektrane (HE) “Ulog”, raskidanju koncesijskih ugovora za planirani projekt...

Federalno ministarstvo rada i socijalne politike (FMRSP) ističe da je kreirana privremena lista domaćinstava...