Novi gol bh. napadača: Riad Bajić u nadoknadi pogodio za pobjedu svog Ascolija u gostima

Riad Bajić je večeras nastavio tresti mreže u Italiji, a izrastao je u heroja svog Ascolija na gostovanju Pescari.

Bila je to sjajna utakmica 29. kola Serije B, a Ascoli je s igračem više uspio slaviti sa 2:3 u golijadi.

Poveo je Ascoli preko Bidaouija u 40. minuti, da bi minut poslije Dessena poravnao, a isti igrač na startu drugog dijela pogađa za potpuni preokret Pescare i 2:1.

U 52. minuti Dionisi na asistenciju Darija Šarića poravnava na 2:2, a u sudijskoj nadoknadi se onda u heroja Ascolija promovira naš Riad Bajić, koji pogađa za pobjedu i veliko slavlje Ascolija – 2:3.

Za Bajića je to bio osmi gol ove sezone u Seriji B.