McTominay golom u produžecima odveo Manchester United u četvrtfinale FA kupa

Manchester United pobijedio je West Ham nakon produžetaka (1:0), a tako se plasirao u četvrtfinale FA kupa. Jedini pogodak na utakmici postigao je Scot McTominay.

Crveni đavoli su bilo mnogo bolji u prvom dijelu utakmice. Udarac Masona Greenwoodau 16. minuti je izblokiran, a nakon toga dobre prilike imali su Victor Lindelof i Donny van de Beek, ali mreže su mirovale.

Marcus Rashford je loše šutirao iz jedne dobre situacije u 53. minuti. Čekićari nisu uspjeli uputiri nijedan šut u okvir gola Crvenih đavola u drugom poluvremenu, ali ni domaći nisu bili nešto pretjerano opasni, tako da se otišlo u produžetke.

U osmoj minuti prvog produžetka Scott McTominay je pogodio za 1:0 i tako nastavio odličnu formu. Do kraja obje ekipe su imale neke šanse, no bez promjene rezultata i tim sa Old Trafforda je prošao u četvrtfinale.