Krstajićev bunker nije zaustavio Zvezdu: Pavkov i Kanga donijeli trijumf crveno-bijelim

Aktuelni šampion Srbije i lider Superlige, Crvena zvezda, u 25. kolu ostvario je novu pobjedu.

Ovaj put je Zvezda u gostima u Bačkoj Topoli sa 1:3 savladala domaći TSC, koji s klupe predvodi Mladen Krstajić.

Krstajić je s izrazito defanzivnom postavkom pokušao zaustaviti Zvezdu, koja se i jeste dugo mučila, ali s uu drugom dijelu taj bunker probili Kanga i Pavkov.

U 54. minuti je sjajno centrirao Mirko Ivanić, a Pavkov postigao gol za vodstvo crveno-bijelih. već u narednom napadu Gajić pravi i penal i dobija crveni karton, a Lukić je siguran sa bele tačke za 1:1. Crveno-bijeli su morali da krenu naprijed, iako sa igračem manje.

Potom je u 67. minuti dosuđen i penal za Zvezdu, a sigurno ga je realizirao Kanga za novo vodstvo Zvezde, a tada je i TSC ostao s igračem manje pošto je isključen Tomanović.

Do kraja je Zvezda postigla još jedan gol. Konačnih 1:3 postavio je Pavkov svojim drugim golom na meču.