Konyaspor poražen u nevjerovatnoj utakmici sa sedam golova, Milošević strijelac jednog

Nevjerovatnu utakmicu u sklopu 12. kola Superlige Turske odigrali su u prijestonici Ankaragucu i Konyaspor.

Poveli su domaćini preko Lobjanidzea u 15. minuti, da bi izjednačio Ugur Demirok, a zatim gosti došli i do preokreta pogotkom reprezentativca Bih Denija Miloševića u 38. minuti. Rezultatom 1:2 zaključeno je prvo poluvrijeme, nastavak je donio nova uzbuđenja.

Već na startu drugog poluvremena poravnao je Borven, a Konyaspor u novo vodstvo dolazi preko Slovenca Nejca Skubica, koji pogađa za 2:3 u 69. minuti. Međutim, Ankaragucu ponovo izjednačuje (strijelac Paintsil), a zatim dolazi i do pobjede pogotkom Emrea Gural s bijela tačke minut prije kraja.

Milošević je igrao do 81. minute, kada ga je zamijenio Uludag, dok su Ibrahim Šehić i Amir Hadžiahmetović odigrali cijeli meč za Konyaspor.