Koncert ‘Latif i Mravko Travko’ u Jajcu

Podijeli članak:

Nakon niza koncerata za najmlađe širom BiH „Latif i Mravko Travko“ dolaze u Jajce. Bit će to velika zabava za jajačke mališane. Poklon je to jajačkim osnovcima, dječacima i djevojčicama uz Dan općine Jajce.

Latif i Mravko Travko obećavaju najveću zabavu i pozivaju cijelu družinu mališana da im se pridruže na koncertu koji će se održati u utorak, 7.2.2023. godine s početkom u 11:30 sati u Domu kulture Jajce.

Posebno pozivamo učenike 4. i 5. razreda svih osnovnih škola iz Jajca da se pridruže zabavi i zaplešu i zapjevaju uz prigodan program i najljepše pjesme Latifa Močevića i Mravka Travka. Neka ovo bude poziv i svim zainteresovanima da budu dio ove zabave.

Koncert “Latif i Mravko Travko“ Općina Jajce organizuje u saradnji s Institutom Yunus Emre Sarajevo i JU „Dom kulture Jajce“.

 

 

(Općina Jajce)

Podijeli članak:

Drugi su čitali

Pročitajte još članaka

U saobraćajnoj nesreći koja se sinoć desila na magistralnom putu Tuzla – Sarajevo, u...

Bosna i Hercegovina je na današnji dan prije 30 godina, 2. juna 1993. godine,...

Prihodi od indirektnih poreza u prvih pet mjeseci 2023. godine iznosili su 4 milijarde...

Komandant 30. partizanske divizije Stanislav Galić naredio je 23. aprila 1992. formiranje 1. partizanske brigade. Za...

U subotu, 3. juna, održat će se centralni dio manifestacije obilježavanja zločina na području...

U sklopu Škole glume i govora Studio “Jazavac” i ove godine, kao završni rad,...