Kneževi u sjajnom naletu: Monaco došao do četvrte vezane pobjede u francuskom prvenstvu

Monaco je nastavio sa sjajnom formom, a večeras su u utakmici 22. kola francuske Ligue 1 pobijedili Nantes na gostovanju rezultatom 1:2.

Kneževi su mogli u prednost doći u 18. minuti, ali Sofiane Diop je pogodio samo lijevu stativu. Isto je učinio i Wissam Ben Yedder sedam minuta poslije kada se tresao okvir gola.

U prvoj minuti sudijske nadoknade Guillermo Maripan je doveo Monaco do vodstva od 0:1. Aurelienu Tchouameniju poništen je gol u 59. minuti, a samo minutu poslije Kevin Volland je udvostručio prednost gostiju.

Monaco je nastavio prijetiti, a Nantes je ostao sa igračem manje u 77. minuti kada je isključen Nicolas Palloi. Iako sa igračem manje, domaći su uspjeli golom Renauda Emonda do kraja smanjiti na 1:2.