KMF Policajac pobjednik turnira u malom fudbalu

Fudbalski tim KMF Policajac Banja Luka pobjednik je 15. Gradskog turnira u malom fudbalu, koji se tradicionalno organizuje povodom  4. februara Dana opštine Mrkonjić Grad. KMF Policaja u finalu je savladao ekipu KMF Doboj rezultatom 3:1. Treće mjesto zauzela je ekipa Auto otpad Duman Bjelajce.

Za najboljeg igrača turnira proglašen je Igor Mirković igrač  iz KMF Policajac, dok je  najbolji golman njegov klupski kolega Zoran Stanivuković, a najbolji strijelac  Emir Milanović igrač iz ekipe Auto otpad  Duman Bjelajce. Kod mlađih kategorija prvo mjesto osvojila je ekipa Limarija Terzija &Mrkonjić Ehpress Mrkonjić Grad, koja je pobjedila ekipu FK Sloboda Mrkonjić Grad. Na turniru je učestvovalo 51 ekipa iz Republike Srpske, Federacije BiH i jedna ekipa iz Republike Srbije.

Turnir je organizovan povodom obilježavanjlja Dana opštine Mrkonjić Grad i povratka stanovništva iz petomjesečnog izbjeglištva.