KK ‘Vodopad’ Jajce: Pioniri superiorni protiv KK ‘Travnik’

Današnjim gostovanjem u Travniku, izabranici trenera Redžića trijumfom su nastavili svoj pobjednički niz.

Naši dečki su s dosta samopouzdanja kročili na parket, te od samog starta pokazali odličnu igru i sjajan tempo. Taj tempo održavali su tokom cijelog prvog poluvremena te na odmor otišli s prednošću od 23 poena razlike.

Uslijedilo je nešto mirnije drugo poluvrijeme no dominacija naših košarkaša je nastavljena. Odlična košarkaška predstava Hodžića i drugara rezultirala je slavljem i pobjedom rezultatom 11:56.

Među najboljima na susretu bili  su Hodžić sa 21p i 12 skokova; Petrović 11p i 50% uspješnosti s linije slobodnih bacanja; Dunin 2p i dominacija pod košem sa 12 skokova; Jurić 8p i 2 asistencije; Julardžija 4p i 3 skoka; Poričanin 7p, 6 skokova i 3 ukradene lopte; Krak 3p..

Zahvaljujemo se domaćinu na gostoprimstvu, fer i korektnom ponašanju te čestitke našim dečkima na odličnoj sezoni koju imaju. Samo jako dečki!!!