Žena čiji su inicijali D.A. (47) preminula je usljed teških povreda koje je danas zadobila u saobraćajnoj nesreći kod Jezera, rečeno je Srni iz Univerzitetsko kliničkog centra Srpske (UKC).
Iz UKC-a su naveli da je pacijentkinja D.A. operisana nakon što je primljena u UKC, ali je preminula da usljed težine povreda i uprkos svim naporima ljekara i medicinskog osoblja.
Žena je vozila automobil audi 4, a povrijeđena je u sudaru sa mercedesom na magistralnom putu u mjestu Kovačevac kod Jezera. Tom prilikom su povrijeđeni vozač mercedesa E.K. iz Velike Kladuše i njegova saputnica.
Podsjećamo, pomoć im je prvo ukazana u Domu zdravlja u Mrkonjić Gradu, a potom je D. A. prevezena u Univerzitetski klinički centar Republike Srpske, a vozač “mercedesa” i njegov suvozač u Dom zdravlja u Jajce.
Saobraćajna nesreća prijavljena je policiji oko 14.20, a o svemu je obavešten dežurni tužilac.
(nezavisne/foto: ilustracija)