Hrvoje Jakšić (22), dojučerašnji fudbaler SV Dinamo Helfort 15 iz Beča, potpisao je ugovor sa Fk”Gorica”!
Nekadašnji junior Nk “Metalleghea” iz Jajca i Elektrobosne, nakon sezone u Austriji, dolazi u šipovačku Goricu da pokaže sav svoj raskošni talenat i pokaže zašto je bio jedan od najtalentovanijih igrača u svojoj klasi.
Polušpic, s istančanim osjećajem za loptu, izuzetnog pregleda igre,snalazi se na više pozicija u veznom redu.
– Uz kvalitetan i predan rad pod palicom trenera Sakana,vjeruje da će kao mlad igrač unaprIJediti svoju igru i na sceni Druge lige “Zapad”,koja će ove godine biti više nego kvalitetna,doprinijeti da “Gorica”bude u gornjem dijelu tabele.
Pročitajte još
Uprava i trener Sakan izražavaju veliko zadovoljstvo,što je u naše redove stigao mlad a izuzetno kvalitetan igrač i vjeruju da će se uklopiti u ovaj mlad sastav naše ekipe.
Sigurni smo i da će naši navijači uživati u igrama našeg novog igrača.
Maestro, dobro došao u veliku porodicu, poručili su iz FK”Gorica”.