Generalku odradili i Mostarci: Velež ostvario minimalnu pobjedu protiv Splita

Velež je ostvario pobjedu u generalnoj provjeri pred start drugog dijela sezone u Premijer ligi BiH.

Mostarski tim savladao je na stadionu hrvatskog trećeligaša, ekipu Splita, rezultatom 1:0.

Dominirali su domaći od početka meča, da bi u 12. minuti Anđušić pogodio prečku. Devet minuta kasnije Velež dolazi do vodstva, strijelac je Vehabović.

Ispostavilo se da je to jedini pogodak na susretu, iako su Mostarci imali još mnoštvo prilika da povećaju prednost. Konačan ishod je bio 1:0.

Velež – Split 1:0 (Vehabović 21′)

VELEŽ: Kjosevski, Zvonić, Ćosić, Osmić, Radović, Hasanović, Radovac, Vehabović, Cvijanović, Anđušić, Georgijević.

SPLIT: Jelić, Barać, Kukoč, Mrković, Mornar, Gale, Kapetanović, Rodić, Duvnjak, Tomičić, Ožegović.