Galatasaray u finišu došao do pobjede, Hajradinović asistent za pogodak Kasimpase

Pobjedom nad Kasimpasom (2:1) u meču 25. kola Superlige Turske, fudbaleri Galatasaraya sačuvali su prvo mjesto, sa istim brojem bodova kao i Fenerbahce.

Burno je bilo na Turk Telekom stadionu – lider je do trijumfa stigao sa bijele tačke, minut prije kraja utakmice. Pogodio je Egipćanin Mostafa Mohamed i donio veliko slavlje saigračima.

Prethodno je Galatasaraa do prednosti stigao na početku meča golom Muhammeda Akturkoglua. Izjednačio je Isaac Thelin u 51. minuti, na asistenciju našeg Harisa Hajradinovića.

Rezultat se potom nije mijenjao do pomenute završnice u kojoj je istanbulski gigant došao do pobjede.

Hajradinović i Armin Hodžić su odigrali cijeli susret za Kasimpasu.