Freiburg zadao novi udarac Schalkeu, Ermedin Demirović priliku dobio sa klupe

Freiburg je na gostovanju savladao Schalke u utakmici 12. kola njemačke Bundeslige (0:2), a u ovom meču nastup je upisao i bosanskohercegovački napadač Ermedin Demirović.

Rudari tako i nakon 12 utakmica ne znaju za pobjedu i ovo im je novi udarac. Freiburg je uvezao drugu pobjedu, koju im je donio Mađar Roland Sallai u 50. i 68. minuti.

Upravo je strijelca oba pogotka u 69. minuti zamijenio Demirović, koji je tako, nakon dva uzastopna starta od prve minute, u dva susreta zaredom priliku dobio sa klupe.

U posljednjim trenucima utakmice bh. napadač je imao jednu priliku, ali rezultat je ostao nepromijenjen.