Demir Peco postigao prvijenac za Varaždin, Osijek napravio veliki preokret

Osijek je napravio veliki preokret u utakmici 23. kola 1. HNL protiv Varaždina na gostovanju i na kraju slavio sa 2:3, a za domaće pogodak je postigao bivši mladi reprezentativac BiH Demir Peco.

Peco je u 15. minuti postigao pogodak za vodstvo Varaždina od 1:0, a to je bio njegov prvi pogodak u dresu ovog kluba od dolaska iz Radnika u oktobru prošle godine.

Već u 21. minuti bilo je 2:0 kada je pogodio Venecuelanac Andris Herrera. Ipak, Osijek je u drugom dijelu utakmice uspio napraviti veliki preokret.

Prvo je Ramon Mierez smanjio na 2:1 u 52. minuti iz penala, a u 69. Ivan Santini poravnao je rezultat. Potpuni preokret Osijeku i pobjedu donio je Mihrez pogotkom u 79. minuti.

Kerima Memije nije bilo u zapisniku Varaždina, dok je do 47. minute igrao Peco, čiji pogodak sa večerašnje utakmice možete pogledati OVDJE.