Bez golova u prvom poluvremenu duela Željezničara i Tuzla Cityja, Široki vodi protiv Olimpika

U dvije preostale utakmice 23. kola m:tel Premijer lige BiH okončano je prvo poluvrijeme.

Na Grbavici nema golova nakon prvih 45 minuta, u novom duelu Željezničara i Tuzla Cityja.

Ne može se reći da nije bilo prilika, u veoma izglednim su bili Mišić i Badji pred golom domaćina, dok je čisti zicer skinuo Muminović u 16. minuti, nakon što je Frane Ikić poslije ubačaja sa strane šutirao glavom u petercu Tuzla Cityja.

Željezničar je imao inicijativu, gosti uglavnom prijetili iz kontranapada. Ipak, ostalo je 0:0 do odlaska ekipa na odmor.

Pogodak je, pak, postignut na Pecari. Široki Brijeg od sedme minute vodi protiv Olimpika pogotkom Ivana Ikića. Gosti su također imali svoje šanse, ali ipak nisu uspjeli savladati Miškića do kraja poluvremena.