Lausanne Ouchy je poražen od Grasshoppersa u utakmici sedmog kola švicarske Challange lige (1:2), a asistenciju kod gola domaćih upisao je Sinan Ramović.

Ekipa koju predvodi Meho Kodro došla je u prednost u 53. minuti kada je pogodio Tavares na asistenciju Ramovića. U 66. minuti Lausanne Ouchy je ostao sa igračem manje kada je Lahuiouel dobio drugi žuti karton.

Grasshoppers je to iskoristio i u nastavku došao do preokreta. Prvo je pogodio Pina Nunes u 71. minuti, a za 1:2 strijelac je bio Bontini iz penala u 87. minuti.

Ramović je igrao do 78. minute kada ga je zamijenio Bamba, dok je Kodro od prve minute priliku dao i Samiru Efendiću.