Pred predstojeću sezonu naš Rukometni klub “Jajce”po treći put organizuje rukometni turnir pod nazivom “Trofej vodopada”.

U prethodna dva turnira sudionici su bili seniorske ekipe, a ovaj put prepuštena je prilika mladim selekcijama, ali i održavanja tradicije turnira.

-Zbog naloženih mjera vezanih za sportske događaje zbog virusa Corona, za ovaj turnir dogovoreno je da pored naše ekipe kao organizatora na turniru gostuje samo jedna ekipa s više selekcija. Pozivu se odazvala ekipa Rukometne akademije Vitez iz Viteza koji će bit će naši gosti s kojima ćemo se družiti, odmjeriti snage na terenu i obilježiti sada već tradicionalni turnir u organizaciji našeg kluba. Ekipama želimo ugodan sportski vikend i dobar provod, navode iz RK “Jajce”.

Turnir se održava u subotu 26.09.2020.godine od 09,00 sati u Gradskoj sportskoj dvorani Jajce.

 

(Jajce Online)