Zaostali susret četvrtog kola slovačkog nogometnog prvenstva, između ŠKF Sereda i Trenčina, odigran je večeras.

Meč je okončan rezultatom 1:1, a u vodstvo su došli gosti u 22. minuti golom Ante Roguljića, na asistenciju bivšeg mladog reprezentativca BiH Hamze Čatakovića.

Sered je izjednačio preko Tidianea Baa u 62. minuti, koji je tako postavio konačan rezultat.

Čataković je igrao do 68. minute, kada ga je zamijenio Depetris. Nekadašnji napadač Sarajeva dobro je otvorio novu sezonu, postigao je četiri pogotka u sedam susreta za Trenčin.

Inače, u večerašnjem meču nastupio je još jedan bivši Zmajić, riječ je o Jasminu Čelikoviću, koji je kod Sereda zamijenio Potomu na poluvremenu.