Dino Hotić, nogometaš koji je svojevremeno upisao jedan nastup za reprezentaciju BiH u selektorskom mandatu Roberta Prosinečkog, bio je strijelac u pobjedi svog Cerclea Bruggea na gostovanju kod Mechelena.

U utakmici 3. kola belgijske Jupiler Pro lige, poveli su domaćini preko Toguija, da bi zatim Ugbo izjednačio na 1:1. Hotić je na scenu stupio u 57. minuti te doveo goste u vodstvo.

Zatim je Aster Vrancx u 64. minuti izjednačio, da bi konačnih 2:3 postavio Thibo Somers na deset minuta prije kraja.

Hotić je dosad odigrao sve tri utakmice za Cercle Brugge ove sezone, u prošlom kolu upisao i asistenciju.