Pogodak Bruna Fernandesa sa bijele tačke iz 9. minute nije bio dovoljan za trijumf Uniteda nad Sevillom i prolazak u finale Evropske lige.

Nisu bile dovoljne ni brojne šanse koje su Crveni đavoli stvorili, pošto je Sevilla kreirala preokret i sa pobjedom od 2:1 prošla u finale.

Utakmicu je obilježila i svađa igrača Uniteda nakon drugog gola Andalužana. Odbrana Uniteda je zaista amaterski reagovala kod centaršuta Jesusa Navasa i praktički pustila da De Jong postigne gol, a najveći krivac je bio Lindelof.

Lošu reakciju mu je jako zamjerio Bruno Fernandes, koji mu je prigovorio, ali ni Šveđanin mu nije ostao dužan. Sa njegovih usana se može pročitati kako Portugalcu poručuje da “odje*e”…