Večeras je na Giuseppe Meazzi odigran sjajan meč Intera i Torina, u kojem je domaći sastav upisao trijumf od 3:1.

Dominirali su Nerazzurri kroz cijeli meč, ali u prvom poluvremenuje nedostajala realizacija, dok je Samir Handanović poklonio pogodak gostima.

Handanović je nakon jednog kornera ispustio loptu iz ruku, a Andrea Belotti ju je lagano poslao u njegovu mrežu za 0:1.

Ipak, u nastavku su se momci Antonija Contea raspucali i stigli do preokreta, te na kraju slavili sa 3:1.

Redom su pogađali Young, Godin i Martinez.

Inter je sada drugi na tabeli sa 68 bodova, dok je Torino 16. sa 34 boda i opstanak u ligi u mu je i dalje neizvjestan.