Odlična utakmica odigrana je na St. James Parku gdje su Newcastle i West Ham odigrali neriješeno, rezultatom 2:2.

Od ovog meča nije se mnogo očekivalo, ali smo dobili uzbuđenja, dobre poteze i na kraju golove.

Sve je počelo već u četvrtoj minuti kada je Michael Antonio iskoristio grešku odbrane domaćih i lako je loptu sproveo u mrežu za vodstvo ekipe iz Londona. Ipak, samo desetak minuta kasnije Miguel Almiron pogađa na ubačaj Emila Kraftha.

U nastavku još dva pogotka i to u razmaku od dvije minute. Tomas Souček je vratio vodstvo West Hamu u 65. minuti nakon kornera, ali je samo dvije minute kasnije Jonjo Shelvey postavio konačnih 2:2.