Fudbaleri Napolija slavili su rezultatom 2:1 nakon preokreta protiv Brescije na gostovanju u 25. kolu italijanske Serije A.

Napoli je u Breši upisao treći trijumf u nizu, i sva tri su stigla na gostovanjima. Ipak, za to im je trebao veliki preokret u nastavku meča.

Jhon Chancellor je u 26. minuti doveo domaći tim u vodstvo udarcem glavom nakon kornera i to je bio rezultat prvog dijela.

Na otvaranju drugog poluvremena dosuđen je jedanasterac za goste, a siguran izvođač bio je Jose Callejon.

Konačan rezultat meča u 54. minuti postavio je Fabian Ruiz i tako se Napoli popeo na šesto mjesto tabele Serije A.