U posljednjem današnjem meču 16. kola engleske Premier lige Brighton i Wolverhampton su remizirali rezultatom 2:2.

Nakon pola sata igre Diogo Jota je pogodio nakon asistencije Raula Jimeneza i tako doveo Vukove u vodstvo, ali su Galebovi za samo dvije minute došli do preokreta u nastavku prvog dijela.

Prvo je Neal Maupay pogodio u 34. minuti, da bi veoma brzo i Davy Propper postigao gol za kompletan preokret.

Do poluvremena postavljen je i konačan rezultat, ubačaj sa beka Jonnyja iskoristio je ponovo Jota i tu je bio kraj golovima na današnjem meču.

U nastavku je bilo šansi na obje strane, ali su ekipe bile opreznije i rezultat se nije mijenjao.