Enes Mešanović je danas potpisivanjem notarske izjave otpisao potraživanja prema FK Sloboda Tuzla, potvrđeno je iz redova tuzlanskog premijerligaša.

Enes Mešanović je danas potpisivanjem notarske izjave otpisao potraživanja prema FK Sloboda Tuzla, potvrđeno je iz redova tuzlanskog premijerligaša.

“Bivši igrač i sportski direktor našeg kluba izrazio je želju da naš klub ponovo stane na svoje noge. Otpisom dugovanja želio je doprinijeti naporima nove uprave da stabilizuje klub i vrati ponos grada Tuzle na poziciju koja mu pripada.

Mi se gosp. Mešanoviću ovim putem zahvaljujemo na pokazanom entuzijazmu i želji za ostvarivanjem nama svima zajedničkog cilja, da poslovanje kluba bude stabilno i da omogućimo zdrave uslove postojećim i budućim generacijama.

Nadamo se da će što vise ljudi kojma je FK Sloboda u srcu slijediti primjer gosp. Mešanovića i pomoći svom klubu da prebrodi trenutne izazove”, navodi se u poruci kluba sa Tušnja.

FK Sloboda

KOMENTARI

Scsport.ba