Norwich je nastavio sa očajnom formom, a večeras su poraženi na domaćem terenu od Watforda (0:2) u utakmici 12. kola engleske Premier lige.

Već u drugoj minuti gosti su poveli pogotkom Gerarda Deulofeua, a veliku šansu da udvostruči prednost imao je Andre Gray u 33. minuti.

Deulofeu je u 52. minuti asistirao Grayu za 0:2, a nakon toga Kanarinci su imali nekoliko šansi preko Teemua Pikkija i Jamala Lewisa, ali promjene nije bilo.

Gosti su ostali sa igračem manje u 65. minuti kada je drugi žuti karton dobio Christian Kabasele. Mario Vrančić je u 81. minuti dobio priliku za igru nakon što se oporavio od povrede zbog koje je duže pauzirao.

NORWICH – WATFORD 0:2