Naši košarkaši su jučer u večernjim satima stigli u Šibenik. Nakon smještanja, slijedio je obilazak grada i odmor.

Današnji dan bio je posvećen košarci i odigravanju utakmica turnira. Naši dečki su prvu utakmicu odigrali protiv sjajne selekcije KK “Zadar”. Uprkos želji naših košarkaša, ipak se nije moglo protiv bivšeg prvaka ABA Lige. Čestitke! Najefikasniji u našoj ekipi bio je Marin Bogić sa 14 poena.

U drugom susretu izabranici trenera su odmjerili snage sa odličnom ekipom KK ” Split”. Viđena je mnogo bolja igra naših košarkaša, nego u prethodnom susretu no ipak to nažalost nije bilo dovoljno. Zasluženo slavlje ekipe iz Splita, koja je pružila kvalitetniju predstavu. Čestitke!

Najbolji u našoj ekipi bili su Krak 15p, Bogić 11p, Glamočić 4p, Durek 2p, Mecavica 2p, Perak 2p.

Nakon utakmica, igrači i treneri su iskoristili slobodno vrijeme za uživanje u ljepotama grada Šibenika, te druženju uz basket na popularnom Baldekinu.

Sutra je na rasporedu utakmica protiv domaćina turnira i naših prijatelja, ŠK “Dražen Petrović” u 10:45h.

kkvodopad.com