Paris FC koji s klupe prevodi bh. stručnjak Mehmed Baždarević, večeras je konačno upisao prvu pobjedu u novoj sezoni, a u utakmici 10. kola Ligue 2 slavili su protiv Troyesa sa 1:0.

U vodstvo je Mešinu ekipu doveo Armand već u 6. minuti nakon solo akcije, a u 26. minuti je Pitropia propustio idealnu šansu da udupla vodstvo Parisa.

Dosuđen je jedanaesterac, Pitroipa je preuzeo odgovornost i promašio, pa je ostalo 1:0.

Rezultat se nije mijenjao ni do samog kraja, pa je tako Paris stigao do pobjede, ali je i dalje zakovan za dno tabele sa pet osvojenih bodova.

Treba napomenuti da je danas debitovao i Jeremy Menez, veliko pojačanje Parisa koje je u klub stiglo prošle sedmice. On je u igru ušao u 72. minuti.