Kraljevi su i u trećoj pripremnoj utakmici u Ljubuškom zabilježili pobjedu. Danas je na stadionu Babovac savladan Igman sa 2:1.

Poveli su gosti u 30. minuti autogolom Gorana Popovića, ali su Kraljevi  nakon pet minuta stigli do poravnanja. Odličnu akciju Aljetića i Popovića u gol je majstorski pretvorio Armin Bešagič. U drugom dijelu nekoliko prigoda na obje strane a odlučujući pogodak postigao je Goran Popović udarcem glavom nakon ubačaja Gabrijela Popovića.

U sastavu Kraljeva cijelu utakmicu odigrao je i Deni Simeunović koji će ove polusezone biti stanovnik Jajca, a u drugom dijelu branio je Marko Sušac sa kojim je također dogovorena suradnja. Trener Salim Duraković danas nije mogao računati na prehlađenog Pljevljaka i lakše ozlijeđenog Mehića.

Naredni duel Kraljevi igraju u subotu u Ljubuškom protiv drugoligaša Klisa,a nakon toga uslijediće povratak u Jajce. Generalni test zakazan je za 23.02.2019.godine a protivnik će biti drugoligaš Travnik.

U finišu prelaznog roka Kraljevi očekuju dolazak još dva nogometaša s akojima je dogovorena suradnja.