Omladinci Metalleghea gostovali u Gradišci

Ove nedjelje mladi Kraljevi su počeli sa takmičenjem u Omladinskoj ligi Zapad. Kadeti i juniori su gostovali u prvom kolu u Gradišci gdje su se sastali sa vršnjacima Kozare.

Kadeti su poraženi 3:1 a juniori su slavili sa 2:0. U narednom kolu 09.09.2018.godine, naše ekipe će gostovati u Mrkonjić gradu.

Iako su poveli golom Marka Bogića u 30. minuti, kadeti su poraženi sa 3:1. Poraz je plod prije svega nekoliko neiskorištenih „zicera“.

Za kadete su nastupili: Ladan Toni, Jakešević Andro, Bogić Marko, Perak Danijel, Šarić Petar, Nikić Ivan (od 25.- Hajdarević Jasmir), Lacić Toni, Brtan Vinko (od 70.- Jakovljević Dario) , Jakešević Luka (od 78.- Halaba Elvedin) , Ćosić Josip (od 50.- Buljubašić Amar) , Glavaš Antonio (od 65.- Čavar Petar). Trener: Anel Omerinović.

Žuti karton: Petar Šarić

U drugom duelu juniori su sigurnom igrom savladali domaćina sa 2:0. Prvi gol postigao je Emrah Makić u 14. minuti a drugi u samom finišu meča Isak Lehić.

Za juniore su nastupili: Dagoja Ibrahim, Tomazić Pejo, Halaba Almedin (od 75.- Leovac Marko), Makić Emrah, Brtan Antonio, Marić Mihael (od 90.- Hajder Ahmed), Crnac Zinedin, Brtan Marko, Ćosić Adis, Jakšić Hrvoje (od 80.- Lacić Karlo), Jajalo Renato (od 56.- Lehić Isak). Trener: Salim Duraković.

Žuti karton: Emrah Makić.