Za vikend 2. ‘Memorijalni turnir Jozo Lučić’

NK Metalleghe BSI će u Jajcu 04. i 05.08. 2018. godine organizirati 2. “Memorijalni turnir Jozo Lučić“.

Turnir će se igrati povodom devetog rođendana Kluba, te u znak sjećanja na jednog od utemeljitelja  Kluba, prerano preminulog Jozu Lučića.

Na turniru će sudjelovati ekipe iz Bugojna, Donjeg Vakufa, Travnika, Novog Travnika, Šipova, Mrkonjić Grada i Jajca u konkurenciji 2008. i 2009.godišta.

Turnir će se održati u Sportskoj dvorani Jajce. Dječaci 2008.godište nastupaju u subotu, 04.08.2018.godine s početkom od 10:00h, a 2009.godište u nedjelju, 05.08.2018. , također od 10:00h.

GODIŠTE 2008- 04.08.2018.

GRUPA:   A

1.Metalleghe BSI

2.Sloboda Mrkonjić  Grad

3.Radnik D. Vakuf

4.Novi Travnik

GRUPA:  B

1.Etna Bugojno

2.Travnik

3.ŠF Bugojno

4.Gorica Šipovo

Raspored utakmica za subotu 04.08.2018

10:00 H  Metalleghe BSI – Sloboda

10:30H  Etna – Gorica

11:00H  Radnik – N Travnik

11:30H  Travnik -ŠF Bugojno

  • Otvaranje turnira

12:00H   Metalleghe BSI – N Travnik

12:30H  Travnik  – Etna

13:00H  Radnik – Sloboda

13:30H. Etna – ŠF Bugojno

14:00H. Metalleghe BSI -Radnik

14:30H. Gorica -Travnik

15:00H N Travnik – Sloboda

15:30H FŠ Bugojno – Gorica

Pobjednici grupa igraju za prvo mjesto

Drugo plasirane ekipe za treće mjesto

Finale u 16:30, a meč za treće mjestu  16:00h

Dodjela nagrada u 17:00.

 

GODIŠTE 2009.- 05.08.2018.

GRUPA:   A

1.Metalleghe BSI

2.Sloboda M. Grad

3.Radnik D. Vakuf

4.N Travnik

GRUPA:  B

1.Etna Bugojno

2.Univerzalac D.Vakuf

3.Š. F.  Bugojno

4.Gorica Šipovo

Raspored utakmica za nedjelju 05.08.2018

10:00 H  Metalleghe BSI – Sloboda

10:30H  Etna – Gorica

11:00H  Radnik – N Travnik

11:30H  Univerzalac-ŠF Bugojno

12:00H   Metalleghe BSI – N Travnik

12:30H  Univerzalac – Etna

13:00H  Radnik – Sloboda

13:30H. Etna – ŠF Bugojno

14:00H. Metalleghe BSI -Radnik

14:30H. Gorica -Univerzalac

15:00H N Travnik – Sloboda

15:30H ŠF Bugojno – Gorica

Pobjednici grupa igraju za prvo mjesto

Drugo plasirane ekipe za treće mjesto

Finale u 16:30, a za treće mjestu  u 16:00h

Dodjela nagrada i zatvaranje turnira u 17:00.

 

 

(metalleghe bsi)