KK Vodopad: Pobjeda u Vitezu za odlazak na Final Four

U sportskoj dvorani Vitez danas je odigrana posljednja utakmica No1 Lige mladih SBK/KSB između pionirskih selekcija našeg kluba i OKK “Vitez”.

Od samog početka naša selekcija je pružila dobru igru, dobar otpor te nagovjestila dominaciju. Tako je i bilo u narednom tijeku utakmice te su na poluvrijeme otišli s vodstvom rezultatom 9:22.

Odlična realizacija u napadu, dobra odbrana nastavila se i u drugom poluvremenu. Naši dečki su rutinski rješavali svoje napade, te mirno priveli utakmicu kraju, ostavrivši pobjedu koja ih vodi na Final Four.

Krajnji rezultat glasio je 34:58 u korist naše ekipe.

Istakli su se kapiten Lučić 15p, Rajić 20p, Durek 2p, Baković 6p, Žužić i Miketa 2p, Sadiković i Dogan 4p..

Hvala domaćinu na fer i korektnoj igri te čestitke našim košarkašima na pobjedi.