Podjela bodova u duelu TOŠK-a i Metalleghea

Kraljevi su nastavili niz bez poraza, u posljednjih osam kola ostvarene 4 pobjede i 4 neriješena ishoda.

U okviru 22. kola Metalleghe BSI je u Tešnju odigrao 0:0. Kraljevi su od prve pa do 98. minute koliko je trajao meč, davali i više od maksimuma a posebno treba izdvojiti ponovno odličnog vratara Kukriku koji je u nekoliko navrata fenomenalno intervenisao a u 26. minuti odbranio i kazneni udarac.

Ipak, mreže se nisu tresle pa bodom zadovoljniji mogu biti gosti iz Jajca. TOŠK je ostao na 13. mjestu i sada ima 21. osvojen bod, a Metalleghe BSI je sada na desetom mjestu sa 29 bodova. Jajčanima je ovo bio osmi susret koji su završili neporaženi.

Ovaj bod Kraljevi su posvećetili teško ozlijeđenom saigraču Goranu Markoviću.

Kraljevi se nalaze na 10. mjestu sa 29 bodova a u narednom kolu dočekuju Orašje na Mračaju

NK TOŠK – NK Metalleghe 0:0

NK TOŠK: Bošnjak, Hrvat, Navrboc, Papaz, Hodžić, Kurdić, Oglečevac, Nuhanović, Radulović, Rastoder, Hankić.

NK Metalleghe BSI: Kukrika, Bevanda, Opardija (od 64.- Hreljić), Emir Kukavica, Malbašić, Hota, Tankuljić (od 94.- Pavlović), Haračić, Samardžić (od 46.- Vujica), Kovač, Amir Kukavica.

Žuti kartoni: Opardija, E. Kukavica, Haračić, A. Kukavica, Hota, Vujica.