Pioniri KK ‘Vodopad’ slavili u Bugojnu

U KSC Bugojno danas je odigrano XXII kolo No1 Lige mladih SBK/KSB između pionirskih selekcija našeg kluba te ŠK “Basket-Time” Bugojno.

Utakmica je odmah na početku krenula u brzom tempu, gdje je naša ekipa vezala dosta poena, te je protivnička ekipa.bila primorana na samom početku reagovali time-outom.

U nastavku prvog poluvremena naši dečki su polako pojačavali tempo igre te na poluvrijeme već otišli sa znatnom prednošću. U drugom poluvremenu, briljiraju naše ekipe nije bilo kraja. Odlični potezi, koševi krasili su igru naših pionira, koji su djelovali nezaustavljivo.

Krajnji rezultat je glasio 67:41 u korist naše ekipe. Najbolji pojedinci bili su: Rajić 31p, kapiten Lučić 15p, Turudić 12p, Durek 4p, Baković, Hadžić 2p…

-Čestitke našim dečkima i hvala domaćinima na gostoprimstvu, fer i korektnoj igri. Također još jednom hvala kolektivu RK “Jajce” na podršci, navode iz KK “Vodopad”.