Važna pobjeda Metalleghea nad Igmanom

Nogometaši Metalleghe BSI su u posljednjem jesenjem kolu na Mračaju savladali Igman sa minimalnih ali zasluženih 1:0.

Trenutak odluke desio se u 51. minuti kada je najmlađi igrač na terenu Marin Samardžić, topovskim šutom neobranjivo savladao vratara Pajazitija. Od 85. Minute Kraljevi su imali i igrača više kada je Kozić nakon pogibeljnog starta upravo na Samardžiću, dobio drugi žuti odnosno crveni karton.

Ovom pobjedom Kraljevi su polusezonu završili sa 16 osvojenih bodova, a u nastvaku će prve dvije utakmice ponovno biti domaćini.

NK Metalleghe – FK Igman Konjic 1:0 (0:0)